• ۳۲۸۹۳۸۹۵ - ۰۴۱
تاریخ : چهارشنبه 28 آذر 1397
کد 23

-

برگزاری نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی مراکز علمی - کاربردی استان در « مرکز آموزش علمی – کاربردی گروه ماشین سازی تبریز »

-
به گزارش روابط عمومی و خبرنگار پیام صنعت ماشین سازی تبریز ، نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی زیر مجموعه های دانشگاهی واحد استانی دانشگاه جامع علمی و کاربردی استان به میزبانی مرکز آموزش و تحقیق ماشین سازی تبریز در محل این دانشگاه با حضور 12 واحد دانشگاهی در حوزه های صنعت ، صنایع دستی و گل و گیاه و ... از مورخ 26 لغایت 29 آذر ماه 97 به مدت 4 روز برگزار می شود .
بر پایه این گزارش آخرین دستآوردهای دانشجویان این واحدهای دانشگاهی در این نمایشگاه به معرض دید بازدید کنندگان محترم قرار گرفته است . خاطر نشان می شود افتتاح این نمایشگاه روز دوشنبه 26 آذر ماه 97 رأس ساعت 10 صبح با حضور روسای مراکز دانشگاهی  جامع علمی کاربردی ، دکتر قالیچی رئیس واحد استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، حاج آقا شکرانه مدیر عامل و تعدادی از مدیران  بخش های فنی و تولیدی گروه ماشین سازی تبریز برگزار و نمایشگاه کار رسمی خود را آغاز و تا پایان روز پنج شنبه  29  آذر ماه 97 بکار خود ادامه خواهد داد .
شایان ذکر است بازدید این نمایشگاه برای عموم دانشجویان مراکز دانشگاهی و دانش آموزان مراکز فنی و   حرفه ای و سایر همشهریان و هموطنان عزیز آزاد می باشد .  
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 28 آذر 1397
  • توسط مدیر پرتال