• ۳۲۸۹۳۸۹۵ - ۰۴۱
  • ۳۲۸۹۷۴۴۶- ۰۴۱
تاریخ : شنبه 30 شهريور 1398
کد 76

-

آغاز مهر با مهرورزی پرسنل ماشین سازی تبریز

-

آغاز مهر با مهرورزی پرسنل ماشین سازی تبریز
 
 به گزارش روابط عمومی گروه ماشین سازی تبریز، پرسنل این شرکت در حرکتی خیرخواهانه با تهیه تعدادی کیف مدرسه و اهداء آنها به دانش آموزان بی بضاعت، بار دیگر با اقدامی خدا پسندانه شادی بخش کودکان مهر طلب گردیدند.
بر پایه این گزارش در پی درخواست مؤسسه خیریه قلبهای سبز مبنی بر نیاز تعداد زیادی از دانش آموزان بی بضاعت و تحت پوشش آن مؤسسه به کیف مدرسه، کارکنان خیرخواه این شرکت با اختصاص بخشی از حقوق پایان ماه خود تعداد   یکصد و بیست (120) عدد کیف مدرسه دانش آموزی تهیه و تحویل مؤسسه خیریه قلبهای سبز کردند تا با ارائه آنها به دانش آموزان نیازمند آغاز سال تحصیلی جدید برای این دانش آموزان با شادی مضاعف همراه و کارکنان این شرکت نیز از اجر معنوی این حرکت انسان دوستانه بهره مند گردند.
امید است سال تحصیلی جدید برای همه کودکان ایران زمین با شادی و موفقیت روز افزون همراه بوده و این حرکت مهر ورزانه کارکنان شرکت ماشین سازی تبریز نیز مورد قبول حضرت حق تعالی قرار گیرد.
خاطر نشان می شود مسئولین مؤسسه خیریه قلبهای سبز روز پنجشنبه 27 شهریور ماه 98 با حضور در شرکت ماشین سازی تبریز ضمن دیدار با حاج آقا فرج زاده سرپرست محترم شرکت با ارائه لوح تقدیر از مشارکت کارکنان شرکت ماشین سازی تبریز در این حرکت خیر خواهانه تقدیر و تشکر نمودند.
  • نوشته شده
  • در شنبه 30 شهريور 1398
  • توسط مدیر پرتال